Warning: PHP Startup: failed to open stream: Permission denied in /wp-content/plugins/wp-file-manager/file_folder_manager.php on line 60

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /wp-content/plugins/wp-file-manager/file_folder_manager.php on line 62

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /wp-content/plugins/wp-file-manager/file_folder_manager.php on line 63
RAWA MAZOWIECKA | CentrumSnoezelen.pl
+48 795 624 045 biuro@centrumsnoezelen.pl

CERTYFIKOWANA SALA DOŚWIADCZANIA ŚWIATA W RAWIE MAZOWIECKIEJ🎖

🎖Certyfikowana Salka Doświadczania Świata w Żłobku Miejskim z Oddziałami Integracyjnymi “Tuptuś” w Rawie Mazowieckiej🎖
Sala powstała i jest prowadzona pod okiem certyfikowanych terapeutek I stopnia:
mgr Katarzyna Wasilewska (nr certyfikatu 🏅 0341/P/3011/2019)
mgr Ewelina Chylak (nr certyfikatu 🏅 0342/P/3011/2019)
 
Jakim miejscem jest Żłobek „TUPTUŚ”
👣Żłobek Miejski z Oddziałami Integracyjnymi „Tuptuś” to przyjazne i nowoczesne miejsce. Jego działalność ukierunkowana jest na wszechstronny rozwój dzieci ze szczególnym poszanowanie ich indywidualności i potrzeb.
Zgodnie z ideą integracji naszym nadrzędnym celem jest wspólny rozwój i nauka dzieci niepełnosprawnych i pełnosprawnych, likwidowanie barier, równe prawa i obowiązki dla każdego dziecka z uwzględnieniem jego aktualnych możliwościrozwojowych.
Jak prezentuje się wasza Sala
👣Sala Doświadczania Świata jest specjalnie wyodrębnionym pomieszczeniem wyposażonym w specjalistyczny sprzęt, który ma za zadanie przenieść dziecko w „inny”, niezwykły świat: z tysiącem barw, rozmaitych dźwięków i zapachów.
 
Skąd zdobyliście wiedzę o Snoezelen
👣Tworząc taką sale w naszym żłobku konsultowaliśmy się z Międzynarodowymi Specjalistkami Snoezelen ISNA-MSE Polska mgr Paula Bagińska i dr Agnieszka Smrokowska-Reichmann. Certyfikowane szkolenie organizowane przez obie Panię pozwoliło nam zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności do pracy z dziećmi metodą Snoezelen. 
 
Skąd pomysł na Sale Doświadczania Świata
👣Sale Doświadczania Świata powstała z potrzeby naszych dzieci, by poprzez terapię dać im solidny fundament do dalszego rozwoju i życia we współczesnym świecie. Otwarcie tej sali było wspaniałym pomysłem i uwieńczeniem wielu rozmów, konsultacji i działań w stworzeniu placówki otwartej na potrzeby dzieci niepełnosprawnych i wymagających szczególnej opieki.
👣Żłobek Miejski „Tuptuś” jest jedynym żłobkiem w województwie łódzkim, posiadającą tak w pełni wyposażone, nowoczesne sale do pracy z dziećmi niepełnosprawnymi oraz wymagającymi szczególnej opieki.
 
Jak działa wasza sala
👣Terapia w Sali Doświadczania Świata dobierana jest indywidualnie do potrzeb danego dziecka. W takiej Sali dziecko ma wolność wyboru bodźców, których w danym momencie najbardziej potrzebuje. 
 
Kto z niej korzysta
👣Zajęcia w Sali Doświadczania Świata to przede wszystkim wszechstronna stymulacja układu nerwowego dziecka. Przynoszą korzyści zarówno dla dzieci zdrowych, jak i z orzeczeniem o niepełnosprawności oraz z różnymi deficytami. Dlatego w naszej sali odbywają się zajęcia indywidualne i grupowe prowadzone metodą Snoezelen dla wszystkich dzieci uczęszczających do żłobka.
 
KONTAKT: 
📩 ewelinachylak@op.pl📩 sekretariat@tuptusrawa.pl 📩
🌐 http://tuptusrawa.pl/ 🌐